Informacje i zapisy:
661 22 11 74
Cennik Ankieta
narożnik narożnik narożnik kursy metody lato galeria
IQ Academy
IQ Academy
SUBSKRYPCJA
Nasz kanał YouTube
Kliknij i zobacz nasze wideo:
GRAFIK ZAJĘĆ SZKOŁY JĘZYKOWEJ OPEN MIND
 Osoby planujące rozpocząć naukę w Open Mind zapraszamy na lekcje otwearte według poniższego grafiku. Lekcje otwarte są nieodpłatne, nie trzeba się na nie umawiać, wystarczy przyjść. W lekcji może brać udział opiekun dziecka.
ZAPRASZAMY! ZAPISY PRZEZ CAŁY ROK

GRAFIK ZAJĘĆ 2017/2018

JĘZYK ANGIELSKI
GRUPA WIEKOWA PLAN

Teddy Eddie PLAY
3-4 lata
 

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Wtorek + Czwartek 17:30-18:05
 

Teddy Eddie ABC
6 lat

 

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
ABC 1: Poniedziałek + Środa 17:00-17:45
ABC 2:  Wtorek + Czwartek 16:30 -17:15
 
6-7 lat
1 klasa

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Koninie, ul. Błaszczaka 4 
Wtorek (sala zajęć dodatkowych) + Czwartek  (sala zajęć dodatkowych) 
12:40-13.25

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Koninie, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44
GRUPA I (kl. I a, I b):   środa  (sala na 19)   12:45 - 13:30  
                                   piątek (sala na 19)   12:45 - 13:30

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8 (Chorzeń)
Poniedziałek (11:50-12:35) + Piątek (12:55-13:40)

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I : Poniedziałek (czytelnia) 11:40-12:25 + Wtorek (czytelnia) 11:40-12:25
GRUPA II : Środa (sala obok świetlicy, 421) 10:45-11:30
+ Czwartek (czytelnia) 10:45-11:30
Klasa 1c  Środa 11.40-12.40

 
7-8 lat
2 klasa


Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I : Wtorek (sala obok świetlicy, 125) 11:50-12:50 (60 min.)
 
8-9 lat
3 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Poniedziałek 16:30-17:30 

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I:  Poniedziałek (harcówka) 8:55-10:35 (90 min.)
GRUPA II: Poniedziałek (harcówka) 12:55-13:40 + Wtorek (harcówka) 12:55-13:40

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Koninie, ul. Błaszczaka 4 
3 c, f Poniedziałek (sala nr 18) 13:45-15:25 (2x 45 min) 

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Koninie ul. Wyszyńskiego 24
 
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8 (Chorzeń)
3D grupa 1 Poniedziałek (12:55-13:40) + Czwartek (12:55-13:40)
3D grupa 2 Środa (12:55-13:40) + Piątek (11:50-13:40)
3F Czwartek (12:55-13:40) + Piątek (11:50-13:40)
3E Poniedziałek (12:55-13:40) + Środa (11:50-12:35)
3A Środa (12:55-13:40 + Piątek (11:50-13:40)
 
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I: 
Środa (sala 310) 12:40-13:25 + Piątek (sala obok świetlicy,421) 12:40-13:25
GRUPA II:
Czwartek (czytelnia) 11:40-12:25 + Piątek (sala obok świetlicy, 421) 11:40-12:25

Szkoła Podstawowa - Sompolno
Poniedziałek 12.35-13.35
 
9-10 lat
4 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Piątek: 16.00-17:45
Piątek: 16.30-18.10

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I: Poniedziałek (sala 24) 13:55-14:40 + Środa (sala 24) 14:45-15:30
GRUPA II: Piątek (sala 32) 13:45-14:45 (60 min.)
 
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8 (Chorzeń)
4DE Poniedziałek (13:50-14:25) + Wtorek (13:50-14:25)
4B Poniedziałek (13:50-14:25) + Czwartek (13:50-14:25)
4A Środa (13:50-14:25) + Środa (13:50-14:25)
4C Poniedziałek (13:50-14:25) + Środa (13:50-14:25)
 
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I: Środa (sala 310) 13:40 - 15:15 (90 min)
GRUPA II: Czwartek (sala 310) 13:40 - 15:15 (90 min)
 
Szkoła Podstawowa - Sompolno
Poniedziałek 13.40-14.40
 
10- 11 lat
5 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Środa 16.30-17.30

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I: Wtorek (sala 32) 14:45 - 15:45 (60 min.)

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8 (Chorzeń)
5EAC Piątek (13:50-14:25, 14:40-15:25)
5D Wtorek (14:40-15:25) + Piątek (14:40-15:25)
 
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I: Piątek (sala obok świetlicy, 421) 13:40 - 14:40 (60min)
 
Szkoła Podstawowa - Sompolno
Wtorek 13.35-14.35
 
11- 12 lat
6 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Piątek 16:00-17:00

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)

 

12-13 lat
1 i 2 klasa Gimnazjum

 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 

14-15 lat
2 i 3 klasa Gimnazjum

 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 

Szkoła Średnia
 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 
Matura
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 
Dorośli
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 

 
 
 
JĘZYK NIEMIECKI
GRUPA WIEKOWA PLAN MIEJSCE PROWADZENIA

Grupa kontynuująca
10-12 lat

 
Poniedziałek
16.30-17.30

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 
 

JĘZYK WŁOSKI
GRUPA WIEKOWA PLAN MIEJSCE PROWADZENIA
grupa początkująca Środa
12.40-13.25
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
 

 


DYŻURY LEKTORSKIE

SP 3 

Piątek (sala 32) 14:45-15:30

SP 4
Czwartek 13:45-14.30
 
SP 8

 
SP 9

 
SP 12
Czwartek (sala 310) 12:40 - 13:25 
 

OpenMind