Informacje i zapisy:
661 22 11 74
Cennik Ankieta
narożnik narożnik narożnik kursy metody lato galeria
IQ Academy
IQ Academy
SUBSKRYPCJA
Nasz kanał YouTube
Kliknij i zobacz nasze wideo:
GRAFIK ZAJĘĆ SZKOŁY JĘZYKOWEJ OPEN MIND
 Osoby planujące rozpocząć naukę w Open Mind zapraszamy na lekcje otwearte według poniższego grafiku. Lekcje otwarte są nieodpłatne, nie trzeba się na nie umawiać, wystarczy przyjść. W lekcji może brać udział opiekun dziecka.
ZAPRASZAMY! ZAPISY PRZEZ CAŁY ROK

GRAFIK ZAJĘĆ 2016/2017

JĘZYK ANGIELSKI
GRUPA WIEKOWA PLAN

Teddy Eddie
2-3 lata
 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Poniedziałek + Środa 15:45-16:20
 

Teddy Eddie
4-6 lat

 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Wtorek + Czwartek 17:10-17:45
6-7 lat
1 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Poniedziałek godz. 16:30-18:10

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I: Poniedziałek (sala 24) + Piątek (sala 24) 12:40-13:25
 
7-8 lat
2 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Poniedziałek godz. 16:30-18:10

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koninie, ul. Kolska 2
Środa godz. 14:45-15.45

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA II B: Poniedziałek + Czwartek 11:40-12:25 (sala 24)
GRUPA II AEH: Poniedziałek+ Czwartek 12:40-13.25 (sala 24)
GRUPA II CDG: Poniedziałek + Wtorek + Środa (sala 32) 15:15-16.00

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Koninie, ul. Błaszczaka 4 
Poniedziałek (sala 4 ) + Czwartek  (sala 4 ) 
11:30-12:15
Wtorek (sala 4) + Czwartek (sala 4)
12:35-13:20

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Koninie ul. Wyszyńskiego 24
Poniedziałek i Wtorek 12:50-13:35 (sala 25)
 
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8 (Chorzeń)
GRUPA II D : Poniedziałek 12:45-13:30 (sala 34) + Wtorek 12.45-
13.30 (sala 18) + środa 11.50-12.35 (sala 133)
GRUPA II CB Poniedziałki 11.30-12:15 + Czwartki 14:25 (sala 4)
GRUPA II EDF Wtorki 13.40 - 14:25 + Środa 11.30 -12:15 (sala 4)

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I : Poniedziałek 12:40-13:25 (Sala 310) + Piątek 11:40-12:25 (Sala 302)
GRUPA II: Środa 12:40-13:25 + Piątek 12:40-13:25

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Koninie, ul. Turkusowa 1
Piątek 8:50 - 10.30

Szkoła Podstawowa - Sompolno
Środa 12.30 – 13.15 + Czwartek 11.35 – 12.20

Szkoła Podstawowa - Żychlin
Czwartek godz. 11.50-12.50

 
8-9 lat
3 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Środa godz. 16:30-18:10

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I: Poniedziałek (sala 24) + Czwartek (sala 24) 15:15-16:00
GRUPA II: Wtorek + Środa (sala 24) 15:15-16.00
GRUPA III: Środa (sala 24) + Piątek (sala 24) 12:40-13:25

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Koninie ul. Wyszyńskiego 24
GRUPA I Poniedziałek + Środa 13:40-14:25 
GRUPA II Wtorek + Czwartek 13:40-14:25 (sala 7 ) 

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8 (Chorzeń)
GRUPA III D: Poniedziałek 11:50-12:35 (sala 34) + Piątek
11:50-12.35 (sala 133)
GRUPA III C: Wtorek 11:50-12:45 (sala 34) + Środa 12:45-13.30 (sala 133)
GRUPA III ABE: Środa 12:45-13.30 (sala 133) + Czwartek 12.45-
13.30 (sala 18)

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I: Poniedziałek 11:40-12:25 (Sala 107) + Czwartek 12:40-13:25 (Sala 310)
GRUPA II: Środa 11:40-12:25 (Sala 310) + Czwartek 11:40-12:25 (Sala 310)

Szkoła Podstawowa - Sompolno
KLASA III A: Wtorek 11.35-12.20 + Czwartek 12.30 -13.15
KLASA III C: Wtorek 12.30 – 13.15 + Środa 11.35 – 12.20
 
9-10 lat
4 klasa

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I: Poniedziałek (sala 24) + Piątek (sala 24)
13:25-14:20
GRUPA II: Poniedziałek + Wtorek (sala 24) 14:25-15:10 
 

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Koninie, ul. Błaszczaka 4 
Poniedziałek i Wtorek 14.30-15.15 (sala 4)
 
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Koninie ul. Fikusowa 8 (Chorzeń)
GRUPA IV E: Wtorek 13.40-14.25 (sala 18) + Piątek 12.45-13.30
(sala 133)
GRUPA IV A: Wtorek 13:40-14:25 (sala 18) + Piątek 13:40-14:25
(sala 133)
GRUPA IV D: Środa 13:40-14:25 (sala 133) + Piątek 13:40-14:25
(sala 133)

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
Czwartek 13:40 -15:15
 
Szkoła Podstawowa - Sompolno
Poniedziałek 12:30- 13.15 + Czwartek 13.20 -14.05
 
10- 11 lat
5 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Piątek godz. 16:30-18:10

Plac Niepodległości 1 Konin - siedziba Open Mind ( Centrum obok KDK)
GRUPA I: Piątek 16.30 – 18.10

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
GRUPA I: Wtorek + Środa (sala 24) 14:25-15:10

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I: Piątek 13:40 - 14:40 (60min)

Szkoła Podstawowa - Sompolno
Poniedziałek 13.20 -14.05 + Środa 13.20 -14.05
 
11- 12 lat
6 klasa

Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Środa godz. 16:30-18:10

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koninie ul. Sosnowa 16
 Czwartek (sala 24) 13.35-15.10

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
GRUPA I: Czwartek 14:30-15:30 (60 min)
 

12-13 lat
1 i 2 klasa Gimnazjum

 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Środa godz. 16:30-18:10

14-15 lat
2 i 3 klasa Gimnazjum

 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Poniedziałek godz. 16:30-18.10

Szkoła Średnia
 
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Czwartek godz. 16:30-18:10
Matura
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Czwartek godz. 16:30-18:10
 
Dorośli
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
Poniedziałek 18:00-19:30
Czwartek 18:30-20:00

 
 
 
JĘZYK NIEMIECKI
GRUPA WIEKOWA PLAN MIEJSCE PROWADZENIA

Grupa początkująca
8-10 lat

 
wtorek 16.25-17.55 Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)

Grupa kontynuująca
10-12 lat

 
Poniedziałek godz. 16:00-17:00
Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 

Grupa kontynuująca
8-10 lat
 
Środa godz. 13:30-14:30 
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Koninie ul. Szeligowskiego 5 ( Zatorze)
 
 

JĘZYK HISZPAŃSKI
GRUPA WIEKOWA PLAN MIEJSCE PROWADZENIA
grupa początkująca środa 16.30-17.30 Plac Niepodległości 1 Konin ( Centrum obok KDK)
 

 


DYŻURY LEKTORSKIE

SP 3 
Środa 13.35-14.20 (sala 24)
 
SP 4
Piątek 14:30-15.15 (sala 4)
 
SP 8
Środa 12:20-13.35 (sala 7)
 
SP 9
Wtorek 11:50-12:35 (sala 133)
Piątek 13.40-14:25 (sala 133)
 
SP 12
Środa 13:40-14:25 (sala 310)
 

OpenMind
 
Poniedziałek 14.40-15.25